Sasniegumi

2015./2016.m.g.

Ceļojums uz Briseli

Šā gada 25.jūnija rītā devāmies ceļā uz Beļģijas galvaspilsētu Briseli. Ceļojums bija kā balva labākajiem konkursa „Kādu es redzu Latviju Eiropas Savienībā pēc 10 gadiem” dalībniekiem un skolotājiem. No Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas uz Briseli devās 9.b klases absolvente Ieva Bojerčenko, 12.l klases audzēknis Arnods Burkevics un skolotāja Iveta Reinfelde.

Ceļā uz Briseli ar autobusu braucām divas dienas, nakšņojām skaistā Polijas pilsētas Poznaņas viesnīcā (ar skatu uz kanālu). Ceļā uz Briseli šķērsojām vairākas valstis – Lietuvu, Poliju, Vāciju, Nīderlandi.

26.jūnija naktī (ap pulksten 1.00) iebraucām Briseles viesnīcā. 27.jūnijā no rīta bija ekskursija pa Briseles vecpilsētu. Ekskursiju vadīja gids, kurš stāstīja interesantas leģendas par dažādiem arhitektūras objektiem – Lielo laukumu, Briseles Čurājošais puisēnu, Karaļa laukumu u.c.

28.jūnijā devāmies uz Eiropas parlamentu, kur noklausījāmies prezentāciju par Eiropas Parlamenta darbību, tikāmies ar Eiropas Parlamenta Sociālistu &demokrātu progresīvās alianses grupas deputātu A.Mamikinu. Interesants bija arī interaktīvais virtuālais ceļjums pa Eiropu Eiropas Parlamenta Apmeklētāju centrā „Parlamentarium”. 28.jūnija vakarā Briseles restorānā bija noslēguma vakariņas kopā ar Eiropas parlamenta deputātu A.Mamikinu, kurās tika apbalvoti labākie konkursa darbi un dalīti suvenīri visiem skolēniem un skolotājiem.

29.jūnijā devāmies mājupceļā uz Latviju. Tā kā atkal nakšņojām Polijas pilsētā Poznaņā, tad 30.jūnijā no rīta bija ekskursija pa skaisto Poznaņas vecpilsētu. Latvijas plašos laukus ieraudzījām

SCX-4623_20160527_10162401

SCX-4623_20160513_09234001

Zelta un sudraba liecības 2015./2016. m.g. 1. semestris

Zelta liecības: 7,8 balles un augstāk

10.L Līga Māgure
10.L Lolita Gricjus
11.L Monta Nikovska
11.T Kaspars Ate
12.T Monta Danenbergsone

Sudraba liecība: 6,8 – 7,7 balles

1 7. Inese Alundere
2 8. Kaspars Šteinbergs
3 9.B Artis Ozoliņš
4 10.B Marta Dobele
5 10.L Gunita Kudricka
6 10.L Gitana Supe
7 10.K Anatolijs Gorbalis
8 11.L Ieva Dobele
9 11.L Viktorija Grāvīte
10 11.L Ingita Gūtmane
11 11.L Jevgenija Psarjova
12 11.L Undīne Rauda
13 11.L Jānis Tožis
14 11.T Egija Svečkare
15 12.B Elīna Šternberga
16 12.B Nora Jaure
17 12.L Gunita Gulbe
18 12.L Undīne Gūtmane
19 12.C Aleksandrs Ļitviņenko
20 12.K Aleksandra Artjomova

Panākumi krievu – latviešu valodas tulkošanas konkursā pilsētā

KAMPAŅA Worlds Best News

24. septembrī Latvijā tieka organizēta starptautiska kampaņa Worlds Best News. Šobrīd World Best News kampaņā ir iesaistījušās 12 organizācijas un institūcijas dažādās Latvijas vietās.

Akcija „Pasaule kļūst labāka” ir viens no Ārlietu ministrijas un Latvijas Platformas attīstības sadarbībai (LAPAS) organizētajiem Eiropas gada attīstībai pasākumiem, kura mērķis ir informēt sabiedrību par ES un tās dalībvalstu attīstības sadarbības politiku un tās rezultātiem, kā arī skaidrot ieguvumus visām iesaistītajām pusēm. Eiropas gada attīstībai mājaslapa: https://europa.eu/eyd2015/lv.

 Šajā kampaņā piedalījās Liepājas vakara /maiņu/ vidusskola. Plašāka kampaņa notika Rīgas ielās, bet dažādās vietās Liepājā /pie skolas, pilsētas centrā, Rožu laukumā notika /Worlds Best News / Pasaule Kļūst Labāka pasākumi, kuru laikā cilvēkiem tika dalītas avīzes ar labākajām ziņām par pasaules progresu un attīstību, un Latvijas lomu tajā. Līdz ar avīzes izplatīšanu aicinājām cilvēkus parakstīties par petīciju, kas prasa ANO līderiem pielikt īpašas pūles nākamo ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešanā.

Skola kampaņā iesaistījās, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Pieaugušo izglītības apvienību un biedrību LAPAS /Latvijas platforma attīstības sadarbībai/, kuras viens no uzdevumiem: organizēt un aktīvi iesaistīties Latvijas iedzīvotāju informēšanas un izpratnes veicināšanas pasākumos par attīstības sadarbības nepieciešamību un aktualitāti

Kampaņas pasākumā Liepājā piedalījās Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas dažādu klašu /7.-11. klasei/ audzēkņi, kuri gāja no skolas uz pilsētas centru un Rožu laukumu, dalot avīzes.

Skolas direktore Alla Matvejeva bija atbildīga par kampaņu Liepājā. Viņa saka: “Svarīgi, ka avīžu dalīšana ir pēc iespējas košāka, atraktīvāka, redzamāka plašam cilvēku lokam. Audzēkņi bija ģērbušies krekliņos ar skolas simboliku un izdekorējušies ar kampaņas atribūtiku: nozīmītēm, zīmuļiem, lielām papīra spuldzēm, kas simbolizē gaismu. Noslēgumā visi tika aicināti uz kopīgu saldumu cienastu un fotografēšanos, lai fotogrāfijas varētu pievienot petīcijai un nosūtīt uz ANO post-2015 samitu Ņujorkā”.

ANO post-2015 samits, kurš notiks no 25. līdz 27. septembrim Ņujorkā. Samita laikā plānots formāli apstiprināt jauno pasaules ilgtspējīgas attīstības ietvaru nākamajiem 15 gadiem, tādējādi aizstājot pašreizējos Tūkstošgades attīstības mērķus. Latviju post-2015 samitā pārstāvēs Valsts prezidents Raimonds Vējonis un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Šim ANO samitam vakar vakarā tika nosūtīti paraksti par petīciju un fotogrāfijas.

Kampaņas laikā 7.-11 .klašu audzēkņiem bija iespēja attīstīt saskarsmes prasmes, pārbaudīt uzdrīkstēšanos, jo bija jāuzrunā svešie garāmgājēji. Protams, ka ne katrs garāmgājējs bija labvēlīgi gatavs uzklausīt. Kampaņas laikā tika dāvinātas avīzes. Uzdāvināti vairāk nekā 200 avīžu eksemplāri un savākti 90 paraksti. Jauniešiem šī parakstu vākšana izvērtās kā sacensība.

Dalībniece Ieva /11.B./ pēc pasākuma raksta: “Par šodienas pasākumu varu teikt tikai pozitīvas domas, jo man ļoti patika tas, ko es šodien darīju no visas sirds. Iznēsāt avīzes “ Pasaule kļūst labāka”, un pastāstīt cilvēkiem par petīciju pret nabadzību, nevienlīdzību un bīstamām klimata izmaiņām. Ne visi cilvēki bija atsaucīgi, bet lielākā daļa bija saprotoši, uz ko mēs aicinājām. Daudzi piekrita un parakstījās par petīciju, lai pasaule kļūtu labāka. Tas bija prieka un saviļņojuma pilns brīdis. Esmu gandarīta, un es lepojos, ka varēju piedalīties šāda veida starptautiskā kampaņā ”Worlds Best News”, jo es ieguvu pieredzi un emocijas pēc šāda pasākuma ir neaprakstāmi lieliskas.

Kampaņa notika 24. septembrī, plkst. 13.00-15.00

Atbildīga par norisi skolas direktore Alla Matvejeva

Starptautiska kampaņa “Worlds Best News”

24. septembrī Latvijā tiek organizēta starptautiska kampaņa Worlds Best News. Šajā kampaņā pieteikusi piedalīties Liepājas vakara /maiņu/ vidusskola. Plašāka kampaņa notiks Rīgas ielās, bet dažādās vietās Liepājā /pie skolas, pie Olimpiskā centra, Rožu laukumā /notiks Worlds Best News / Pasaule Kļūst Labāka pasākumi, kuru laikā cilvēkiem tiks dalīta avīze ar labākajām ziņām par pasaules progresu un attīstību, un Latvijas lomu tajā. Līdz ar avīzes izplatīšanu aicināsim cilvēkus parakstīties par petīciju, kas prasa ANO līderiem pielikt īpašas pūles nākamo ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešanā.

Kampaņas pasākumos 24. septembrī Liepājā piedalīsies 10 vakara /maiņu/ vidusskolas audzēkņi, kuri ies no skolas uz Olimpisko centru un Rožu laukumu, dalot avīzes. Noslēgumā visi tiks aicināti uz kopīgu fotografēšanos, lai fotogrāfijas varētu pievienot petīcijai.

PETĪCIJA “Tava pasaule. Tava izvēle.”

Kampaņa notiks 24. septembrī, plkst. 13.00-15.00

Atbildīga par norisi skolas direktore Alla Matvejeva

Apliecinājums

2014./2015. m. g.

Pateicība par piedalīšanos brīvprātīgajā darbā

Lepojamies un sveicam ar panākumiem Renātu Pocjus!

Liepājas vakara (maiņu) pašpārvaldei pateicība par aktīvu darbošanos Liepājas pilsētas pašpārvaldes pasākumos

Image (9)

Pateicība par jauniešu piedalīšanos brīvprātīgajā darbā

Š. g. 6. un 7. martā Lauris Pelnēns (10.B klase) un Agneses Gudēna (12.B klase) piedalījās piedalījās brīvprātīgajā darbā, nodrošinot uzņēmējdarbības izstādes “Ražots Liepājā” veiksmīgu norisi. Eksperte NVO un sabiedrības integrācijas lietās izsaka pateicību Laurim, Agnesei  un pedagogiem par ieguldījumu, atbalstot brīvprātīgo kustību Liepājā, kā arī par veiksmīgu sadarbību ar Liepājas pilsētas Domi.

pateicība "Ražots Liepājā"„Liepājas sporta laureāts-2014”

 23.02. Liepājas Latviešu biedrības nama zālē pasākumā ”Liepājas sporta laureāts-2014” Latvijas NBS komandiera R.Graubas parakstītu goda rakstu par piedalīšanos 100 km Lāpu skrējienā saņēma mūsu skolas 9. A klases audzēknis Igors Seņko, kurš  ir aktīvs Liepājas Vieglatlētikas kluba pārstāvis, un viņa hobijs ir  garās distances-pusmaratoni, maratoni.

IMG_4535

pateicība

Pilsētas skolēnu līdzpārvalžu tikšanās ”Jauns sākums”

9.februārī mūsu skolas audzēkņu Pateicībalīdzpārvaldes pārstāvji –Lauris Pelnēns (10.b), Sentis Vierpe (9.a), Lauris Pelnēns (10.b), Niklāvs Galuza (10.b),Guntis Strautiņš (11.l) un Annija Stoņus (12.b) piedalījās Liepājas 1. ģimnāzijas līdzpārvaldes organizētajā pasākumā ”Jauns sākums”, kurā iepazinās ar pilsētas citu mācību iestāžu aktīvākajiem.

Katra skola prezentēja savu līdzpārvaldi un skolu. Jautrās saliedēšanas spēlēs un „Dziesmu  duēlī” jaunieši iepazinās un dalījās pieredzē, kā arī nolēma šādas tikšanās reizes atkārtot arī turpmāk.

Image (4)

diploms

Image (39)

Image (31)

Image (12)

Image (3)

2013./2014. m. g.

Image (3)

Image (2)

Scand

Atzinība

Image (3)

2012./2013. m.g.

Pilsētas zinātniski pētniecisko darbu lasījumi

Pilsētas zinātniski pētniecisko darbu lasījumos no mūsu skolas piedalījās audzēkņi ar saviem darbiem: 12.B Santa Beitmane un Kristiāna Bajāre-  saņēma pateicību par dalību. 12.B Artūrs Jankauskis- ieguva 2.vietu vēstures sekcijā, 12.A Dāvids Oļševskis- ieguva 1. vietu veselības zinātnes sekcijā. Mēs ļoti lepojamies ar audzēkņu darbu un izsakām pateicību  skolotājām: Lāsmai Šēnerei, Janai Leipcigai, Ļubovai Spiridonovai.

Izstāde “Ražots Liepājā”

Apsveicam Artūru Jankauski ar augstiem sasniegumiem konkursā!

Comments are closed.