Absolventu veiksmes stāsti

Kāds bijis ceļš no vakarskolas līdz šodienai?

Vakarskolā sāku mācīties no 10.klases 2.semestra. Skolas mācību kolektīvs bija pretīmnākošs jau pie pirmās iepazīšanās.  Pārnākot uz Liepāja Vakara maiņu vidusskolu, mans mērķis bija pilnveidoties un iegūt zināšanas jaunā līmenī. Par to paldies visiem skolotājiem un mācību spēkiem. Redzot ik dienas cik ar zināšanām ir apveltīti mūsu skolotāji, cik spēka un pacietības Viņiem ir mācīt no rīta līdz vakaram. Redzot to visu, vienkārši bija jābūt vienmēr Viņiem tuvumā, lai smeltos šo enerģiju. Varu teikt droši, ka šie trīs mācību gadi, man līdz pat šodienai ir devuši šo enerģiju dzīvot, pilnveidoties un neapstāties pie padarītā.

Kādi notikumi Tavā dzīvē: kur strādā, -is, mācījies vai mācās?

Pašlaik strādāju uzņēmumā SIA “Ātrais Torņu Serviss”, par Liepājs filiāles vadītāju.

Kas palicis atmiņā no vakarskolas ( labais un ne tik labais)?

Vakarskolā esam kā viena liela ģimene, dažbrīd šeit mācās pat divas paaudzes uzreiz. Man patīk skolas dažādība. Šeit ir citādāks zināšanu pasniegšanas veids, nekā citās skolās. Viss notiek individuāli. Protams daudz kas ir atkarīgs no paša, jo Tavā vietā kā sākumskolā neviens neko nedarīs. Šeit ir pēdējais laiks kļūt nopietnam un izvēlēties savu pareizo dzīves kursu.

Kā skola ietekmējusi Tavu turpmāko dzīves ceļu?

Esmu kļuvis nopietnāks. Ir parādījusies lielāka atbildības sajūta, ka dzīvi nedrīkst izniekot. Savu dzīvi ir jāciena. Nedrīkst izniekot laiku. Katrā dienā maksimāli jāpieliek pūles, lai nākamā dienā varētu godīgi skatīties spogulī un teikt, ka esi labi pastrādājis.

Ko Tu iesaki šodienas vakarskolēnam?

Uzticieties sev! Aizmirstiet par visiem stereotipiem, Es nevaru, Man nesanāks. Viss izdosies, ticiet skolotājiem. Tveriet zināšanas un dalieties zināšanām ar citiem.

Kā iesaki vakarskolai pilnveidoties un attīstīties tālāk?

Rūpējieties par skolotājiem. Tas ir ļoti smags darbs. Kad Tev vienmēr jābūt labā garastāvoklī, sagaidot vakarā nogurušus skolēnus, kuriem tas garastāvkolis brīžos nav tas labākais. Šī skola ir vajadzīga daudziem cilvēkiem. Cīnaties par savu vietu pilsētā un viss izdosies.

Dāvids Oļševskis

Līgas Šeidleres- Šustes stāsts par Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolu

Comments are closed.