Skolas avīze

Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas avīze

“KAMĒR IR LAIKS”

2018./2019. m. g.

Nr.3 2018. gada JANVĀRIS/FEBRUĀRIS

Nr.2 2018. gada NOVEMBRIS

Nr.1 2018. gada SEPTEMBRIS/OKTOBRIS

2017./2018. m. g.

Nr.7 2018. gada JŪNIJS

Nr.6 2018. gada APRĪLIS

Nr.5 2018. gada MARTS

Nr.4. 2018. gada JANVĀRIS/FEBRUĀRIS

Nr.3 2017. gada DECEMBRIS

Nr.2 2017. gada NOVEMBRIS

Nr.1 2017. gada SEPTEMBRIS/OKTOBRIS

2016./2017. m. g.

Nr.6 2017. gada MAIJS

Alla


ALLA MATVEJEVA SKOLAS direktore, “KAMĒR IR LAIKS ”konsultante

Pavasaris, maijs skolā ir tas ražas mēnesis, kad saņemam mācību gadā paveiktā augļus. Kuru vainosim, ja “atzīmju grozs“ nav tik bagātīgs, kā plānots sākumā? Bet varbūt nevainosim nevienu, arī sevi ne, bet izvērtēsim nepadarīto un pieņemsim pavasara apņemšanās lēmumus. Tagad tas ir viegli, jo arī padosies viss, ko iecerēsi, jo uzdīgs viss, ko iesēsi.

Aicinu visus vakarskolas audzēkņus un darbiniekus, Latvijas simtgades un mūsu skolas 65 gadu jubilejas “priekšvakarā” pašķirot visus “augļu grozus”, izņemot ne tik vērtīgos, atbrīvojot vietu jauniem veikumiem. Novēlu šā mācību gada absolventiem smelties spēkus no pavasara saules, piepildīt plaušas ar ziedu smaržu, atmodināt visus smadzeņu stūrīšus, arī tos, kas vēl guļ ziemas miegā, lai ļoti sekmīgi nokārtotu eksāmenus, uzlabotu vērtējumus un saņemtu atestātu ar pašu augstāko vērtējumu, kādu vien iespējams vēlēties! Jūsu direktore Alla Matvejeva

Nr.5 2017. gada FEBRUĀRIS/MARTS

Alla

ALLA MATVEJEVA SKOLAS direktore, “KAMĒR IR LAIKS ”konsultante

Jau pamazām sākas pavasaris, neskatoties uz to, ka īsais februāris bija sagribējis būt vēl kādas 10 dienas garāks. Pavasaris ienāk dabā, sirdī un dvēselē ar sauli, ar putnu dziesmām un vēlēšanos darīt kaut ko ļoti jauku. Jo cilvēks kļūst  vecāks, vairāk pieredzējis, jo pavasara atnākšana tiek gaidīta īpašāk.

Man pavasaris atsauc atmiņā ledus iešanu Daugavā, plūdus, jo esmu dzimusi pavasarī un augusi pie Daugavas. Bieži jauno gadu skaitu tieši no pavasara, jo man tad arī sākas jauns dzīves gads.

Kā jūtaties Jūs pavasarī? Vai esat ievērojuši, kā no sniega izspraucas maza sniegpulksteņa galviņa un  jau zied, negaidot sniega nokušanu? Vai esat redzējuši, kā piesaulē atdzīvojas skudru pūznis un uzsāk tīrīšanas darbus? Vai esat klusu pastāvējuši pie koka, kurā čakli strādā dzenis? Manī tāda atdzimšana rada prieka un laimes sajūtu.

Bet ir arī lietas, kuras ļoti apbēdina. Pastaigas laikā redzu, kur pa ziemu sniegā bija ierakti gružu maisi, bet tagad tie ir virs zemes, radot ļoti, ļoti lielus piesārņotus objektus. Atbildi nerodu, bet secinu, ka cilvēks dažreiz sava slinkuma pēc nav spējīgs padomāt nedaudz uz priekšu un ieraudzīt savu darbu vai nedarbu sekas. Protams, būs aprīlī tīrīšanas talkas un viss tiks sakopts, bet, cik daudz mazāk enerģijas varētu veltīt tīrīšanai, bet vairāk- atdzimšanai.

Visiem Jums pavasarī gribu novēlēt mācīties, mācīties mīlēt sevi, savu vietu, kurā dzīvo, savu Liepāju, kurai šopavasar paliek 392 gadi un savu Latviju, kura  iet uz simtgadi. Jūsu Alla Matvejeva

Nr.4 2017. gada JANVĀRIS

Alla

ALLA MATVEJEVA SKOLAS direktore, “KAMĒR IR LAIKS ”konsultante

Sācies un jau uzņēmis skrējienu jaunais gads.

Gada nogalē mēs katrs esam vēlējušies un viens otram novēlējuši laimīgāku un priecīgāku jauno gadu. Bet es šajā brīdī sāku domāt par to, kāpēc gribam arvien laimīgāku laiku. Varbūt tāpēc, ka nemākam pateikt paldies par to, kas mums jau ir, bet varbūt nedzīvojam šodien un arvien tiecamies uz nākotni?

Kad bērns sāk iet skolā, viņam visi saka: “Mācies, tas tev dzīvē noderēs!” Es sāku aizdomāties par to, ka bieži aizmirstam, ka dzīve jau sākusies un iet tieši šodien, tagad, jo pēc brīža tā jau ir pagātne.

Dzīvē noderēs! Kas tad īsti noderēs? Gribētu nosaukt konkrētas lietas, kas tiešām nepieciešamas, noder un ir pat ļoti vajadzīgas. Tās ir dažādas kompetences: mācēt runāt, izteikt un aizstāvēt savu viedokli, mācēt lasīt un atlasīt informāciju, mācēt vismaz trīs valodas un spēt tās izmantot, komunicējot ar līdzcilvēkiem, mācēt strādāt ar tehnoloģijām un izmantot šīs prasmes savā labā, bet neļaujot tehnoloģijām valdīt pār cilvēku.

Kas vēl ļoti svarīgs? Mācīties mīlēt, bet sākt ar sevi, mācīties piedot, bet visiem, pasakoties par mācību, ko dod ikkatrs. Varētu uzskaitīt vēl un vēl, jo atrodamies skolā un katrs skolotājs varētu nosaukt kādu ļoti būtisku lietu, kuru var apgūt tieši viņa mācību priekšmetā.

Tā domājot, šogad izlēmu novēlēt visiem nevis būt laimīgākiem, bet izglītotākiem, mīlošākiem, kompetentākiem, atbalstošākiem, drošākiem un saprotošākiem.

Nr.3. 2016. gada NOVEMBRIS/DECEMBRIS

RENĀTS POCJUS  12.B

RENĀTS POCJUS
12.B

Esiet sveicināti mīļie – audzēkņi, skolotāji un tehniskie darbinieki! Tuvojas šī mācību pusgada izskaņa, gaiteņos manāma rosība. Aizvadītajos mēnešos daudz kas paveikts un tik daudz kas vēl priekšā. Klāt jau Advente -Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks! Pirmais sniegs jau paspēja uzsnigt un tikpat ātri nokusa. Bet jau pavisam drīz būs kupenu kupenas. Liepāja tiek ietērpta svētku noskaņās. Rožu laukums un pilsēta mirdz svētku rotā. Gaisā virmo cerību un brīnumu dzirkstis.

Klāt mācību gada pirmā semestra izskaņa. Vēl mums ir iespēja sekmes uzlabot! Man šis ir laiks, kad varu rotāt māju, domāt par dāvanu iegādi un, protams, neaizmirst par skolā darāmo. Lai jums visiem labas sekmes, lai katra sirsniņa iegūst kāroto. Uz tikšanos skolas gaiteņos. novēlu šo gadu aizvadīt mierīgi. Atlicis ir pavisam maz, tādēļ saraujam mācībās, lai prieks aplūkot liecību un sajust gandarījumu par paveikto. Lai priecīgi svētki!

Alla

ALLA MATVEJEVA Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas direktore

Kas ir piederība? Šoreiz gribētu parunāt par piederību. Ko nozīmē būt piederīgam? Piederība varētu būt kāda daļa no veseluma. Piederīgs ģimenei, skolai, tautai, Latvijai. Tās ir dziļas iekšējās izjūtas, kad esam laimīgi kādā svētku brīdī, kādā pasākumā, kad neesam  vieni, bet visi kopā.  Būt piederīgam Latvijai nozīmē iesaistīties, būt aktīvam valsts notikumos, cienīt katru vietu  uz šīs zemes, nenometot, nepiesārņojot, sakopjot un atkal justie labi un laimīgi, ka te  dzīvojam, mācāmies, satiekamies ar drau-giem. Būt piederīgam skolai nozīmē iejusties visā, kas notiek skolā, uzņemties atbildību, palīdzēt, atbalstīt un justies labi par padarīto. Šajā avīzes numurā būs stāstīts par visiem, kā mēs jūtamies skolā, kā svinam svētkus mājās un skolā, kā esam piederīgi tam notikumam, tai vietai, tām izjūtām, ka esam skaista daļa no viena liela varena veseluma.

2016. gada nogalē jāatskatās uz padarīto, jāizvērtē tas, kas ar mums noticis. Ieteiktu pateikt “paldies” visiem visiem, kas atbalstījuši, visiem, kas pat traucējuši, bet tomēr mācījuši būt atbildīgiem, pašaizliedzīgiem un mīlošiem.

Lai Jaunais 2017. gads nes daudz laimes mirkļu, piepildījuma sajūtu un vēlēšanos būt veiksmīgākiem.

Nr.2 2016. gada OKTOBRIS

RUDITRRudens ir klāt jau ar vēsāku laiku. Zeltainās rudens lapas rotā trotuārus. Mācības rit pilnā sparā.

Rudens brīvlaiks jau arī aiz muguras, ievilkta elpa, lai sparīgi turpinātu mācības. Rudens zināmo nogurumu, kas pielavījies dažiem no mums, jāsteidz dzīt prom. Rudens veltes, kas nu teju ik uz soli ir pieejamas, nesteidziet tās atraidīt. Veļu laiks. Veļi ir mirušo cilvēku dvēseles. Šajā tumšajā laikā tie jāgodā. Veļu laikā noris Svecīšu vakari, jo to gaisma tuvina aizgājušo pieminēšanu. Atcerieties ne tikai aizgājušos, bet arī mīļos, kas Jums ir līdzās. Spēku visiem un galvenais nepadoties, gūt panākumus, piedaloties aktivitātēs, ko piedāvā skola un Liepāja. Uz tikšanos!

Nr.1 2016. gada SEPTEMBRIS-OKTOBRIS

ruditeMīļie audzēkņi, skolotāji un pārējie lasītāji.

Klāt septembris ar jaunu mācību gadu, ar iespēju ikvienam sasniegt sev izvirzītos mērķus, kas sev līdzi nes atbildību. Atbildība, kas ikvienam jā-uzņemas skolā un ārpus tās. Ne velti skolā ir APU noteikumi, kas sevī ietver drošību, atbildību, cieņu.

Man skola ir sniegusi iespēju vairākas reizes, nenosodot un nepārmetot., vienmēr sniegusi palīdzīgu roku ar mērķi palīdzēt, atbalstīt un sniegt padomu.

Ikvienam no mums ir bijis spēka izsīkums un vēlme visu iesākto pārtraukt.  Šādā brīdī iesaku aprunāties ar kādu no skolas skolotājiem, kas iedos to spēku un enerģijas lādiņu, lai nepadotos.

Atrast sevī spēku, kad šķiet, kad tā vairs nav! Novēlu Jums un sev nepadoties un cīnīties par savu sapni līdz galam, to vizualizējot!

Uz tikšanos!

alla

ALLA MATVEJEVA Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas direktore

Jauns mācību gads – SAJŪTU BAGĀTĪBA

Vārds “jauns ”man vienmēr saistīts ar kaut ko tīru, skaistu, nezināmu, nepiedzīvotu un arī stresa un nelielu baiļu sajūtu. Kad bērnībā man tika nopirkta jauna rotaļlieta vai kleita,

tad  piedzīvoju sajūsmu  par jauno un bailes, ka tik nenosmērēju vai nesabojāju.

Tās sajūtas ir ļoti līdzīgas arī šodien. Ejot uz nezināmu vietu, iepazīstoties ar cilvēkiem, nopērkot kaut ko jaunu- visas sajūtas ir vienādas. Gan prieks, gan interese, gan bailes par nezināmo. Daudzi no šodienas vakara /maiņu/ vidusskolas  audzēkņiem pie mums pirmo reizi  uzsākuši mācības un var izjust gan prieku, gan  sajūsmu, gan nezināšanu, gan interesi, gan bailes, kas ir ļoti labi, jo neļauj palikt vienaldzīgiem un bezatbildīgiem.

Skolas avīzīte “KAMĒR IR LAIKS” Jūs iepazīstinās ar skolas dzīvi, skolotājiem, absolventiem un audzēkņiem, kuri labi mācās, aktīvi darbojas, popularizējot SKOLAS vārdu un izvirzot sev jaunus mērķus.

Jaunajam mācību gadam sākoties, SKOLĀ aktualizējam SKOLAS misiju, APU NOTEIKUMUS, nosakām pamatmērķus un darbības prioritātes. Cieņā un mīlestībā!

 Paldies visiem audzēkņiem, kuri 21. septembrī atbalstīja un piedalījās akcijā “Pasaules labāko ziņu diena”.

Paldies skolotājām Guntai Zarai un Meldrai Oškājai, kuras palīdzēja informēt iedzīvotājus un savākt parakstus ES petīcijai par godīgu starptautisko nodokļu politiku.

Ir lietas, kuras nevar izmērīt naudā-tā ir cilvēkmīlestība un sevis atdošana.

Paldies par izturību un ieguldīto laiku!

2015./2016. m. g.

Nr. 6 2016. gada MAIJS

 

Nr.5 2016. GADA MARTS

RUDITE

RUDĪTE SILA 12.L “KAMĒR IR LAIKS” redaktore

 Sveiciens pavasarī! Klāt marts. Mainīgā ziema atkāpjas un pavasaris straujiem soļiem tuvojas. Saules apspīdēti, pirmie pavasara ziedi uzziedējuši. Kokos riešas pumpuri. Tiek tecinātas kļavu un bērzu sulas, kuras lieliski attīra un uzmundrina organismu. Mēs Kurzemē pavasari jau manāmi esam sagaidījuši.

Teju klāt eksāmenu laiks, kas daudziem asociējas ar pārpildītām bibliotēkām, stresu, negulētām naktīm, lai sagatavotos eksāmeniem. Šis laiks ir saspringts ne tikai skolēniem, bet arī skolotājiem. Grūtības, kuras šķiet nepārvaramas, ir maldīgas. Ir jāiet uz priekšu! Jāturpina iesāktais un jāiegūst zināšanas, kas turp-māk dzīvē mums noderēs. Draudzīgais skolas kolektīvs, klasesbiedri, tuvinieki mums sniedz atbalstu, kas ļoti palīdz ikdienā!

Lai Jums viss izdodas!

Alla

ALLA MATVEJEVA Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas direktore

Marts… ar ko katram saistās šis ļoti mainīgais gada mēnesis?

Man ar pavasari, saulainu un lietainu laiku, putnu dziesmu skaļumu un dabas smaržu un mūziku.

Šogad pavasaris iestājās 20.martā plkst.6.30 ar diezgan pamatīgu sniegputeni.

Jā, šajā laikā daba smaržo īpaši: pēc zemes, kura sāk mosties, pēc svaiguma, kas nāk no jūras, pēc bērnības un skolas dienām, jo tad bija pavasara brīvlaiks un mana dzimšanas diena.

Vienreiz esmu pavasari sagaidījusi Sibīrijā, tas gan bija ļoti atšķirīgs no Latvijas pavasara.

Sibīrijā bija daudz sniega, bet saule spēcīgi sildīja visu dienu un straujas ūdens urdziņas skaļi čalodamas skrēja pa trotuāriem un ceļiem. Pilēja lāstekas un katrs piliens bija dzirdams. Tā bija neatkārtojama dabas mūzika, kura vairs nav piedzīvota.

Šogad marts saistās ar Lieldienu laiku, kas ir svinams laiks – pavasara saulgrieži. Tas ir laiks, kad saule sāk spīdēt arvien spožāk, tāpēc tas saucās par Gaismas triumfa laiku.

Šajā laikā jācep plāceņi, jākrāso olas, jādaiļojas, jāšūpojas, lai saņemtu vairāk laimes enerģijas un visu, ko pašiem vairāk gribētos.

Lai saulainas, siltas un rituālu pilnas Lieldienas!

Nr.4 2016. GADA FEBRUĀRIS

RUDĪTE SILA 12.L “KAMĒR IR LAIKS” redaktore

RUDĪTE SILA 12.L
“KAMĒR IR LAIKS” redaktore

Esiet sveicināti.

Pavisam neraksturīgi ziemai, šķiet nemanot ir iesācies pavasaris.

Baltā ziema, kura mūs apbūra, sniegs, kas gurkstēja zem apaviem nu sastopama vairāk uz Latvijas austrumiem.

Austrumu jeb Ķīniešu Jaunais gads iestājas pēc Mēness kalendāra. Šogad 8.februārī iesācies Pērtiķa gads, kas turpināsies līdz 2017.gada 27.janvārim. Pagājušo gadu tā bija aita. Kaut arī lielākoties šie svētki tiek svinēti Ķīnā, esam pielāgojušies, sekojot līdzi piemēram, ar kuru zvēru sadzīvosim.

Austrumu cikls ir veidots no 12 Mēness gadiem, kur katram ir veltīts savs dzīvnieks –Žurka, Vērsis, Tīģeris, Trusis, Pūķis, Čūska, Zirgs, Aita, Pērtiķis Gailis, Suns un Cūka.

Aizvadīta visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena, kad cilvēki viens otram īpaši dāvināja ziedus, dāvanas vai mīļus vārdus, pavadīja laiku kopā.

Arī zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana 12 klasēm ir aizvadīta. Apsveicu visus, kam izdevās! Un cienu tos, kuri saņēmās un to paveica, lai arī kāds būtu iznākums.

Esiet priecīgi, optimistiski un novērtējiet to, kas Jums ir!

Alla

ALLA MATVEJEVA Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas direktore

Jaunais gads jau tik straujiem soļiem skrien uz priekšu, ka nav laika apstāties, lai kaut ko izvērtētu vai pārdomātu. Šis gads ir īpašs, jo februārī ir 29 dienas. Tātad, gadā viena diena vairāk, lai sāktu kaut ko jaunu un interesantu. Tūlīt jau pavasaris: saules vairāk, dienas garākas, domas gaišākas.

Iesaku apstāties un padomātpar sevi, savām vērtībām, savu laiku, saviem sasniegumiem un saviem mērķiem.

Skolā tādu sevis novērtēšanu ir vieglāk izdarīt, jo droši var lūgt skolotāja palīdzību, nav jākaunas, ja kaut ko nemāki vai nezini.

MUMS VISS IZDOSIES!

Arī SKOLA ir veikusi darba pašnovērtēšanas procesu, jo šogad skolai jāsaņem jauna akreditācijas apliecība. Darba daudz visiem, bet nav jābaidās, galvenais ilgi nestāvēt, bet iet uz priekšu, jo laiks negaida.

Nr.3 2015. GADA DECEMBRIS

RUDĪTE SILA 12.L “KAMĒR IR LAIKS” redaktore

RUDĪTE SILA 12.L
“KAMĒR IR LAIKS” redaktore

Esiet sveicināti, dārgie lasītāji, klāt ne tikai jaunais numurs, bet arī patiess prieks par pirmo uzsnigušo sniedziņu, tā teikt ziemas elpu sajutām. Kaut ar īsu brīdi šis sniegs bija, Ziemassvētku prieku tas ienesa ne tikai sirdī, bet arī mūsu mājokļos, skolas un pilsētas apkārtnē. Šogad pilsēta izrotāta, manuprāt, ļoti skaisti..

Advente ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Advente sākas no ceturtās svētdienas pirms Ziemassvētkiem. Adventes vainagā tiek iedegtas četras sveces, katru svētdienu iededzot vienu sveci, kur katrai svecei ir sava nozīme. Luteriskajā baznīcā pirmā svece tiek dēvēta par pravieša sveci, simbolizējot cerību, otrā ir Betlēmes svece, simbolizējot pestīšanu, trešā ir ganiņu svece, simbolizējot prieku, bet ceturtā – eņģeļu svece, simbolizējot mīlestību. Šis laiks ir pārdomu un gaidīšanas laiks.

Tuvojas 2015./2016.m.g. pirmā semestra beigas. Atlicis pavisam maz, tādēļ saraujam mācībās, lai prieks aplūkot liecību un gandarījums par paveikto. Novēlu Jums gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!  Uz tikšanos!

Alla

ALLA MATVEJEVA Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas direktore

Šis gaidīšanas laiks man jau no bērnības ir pats mīļākais, interesantākais un draudzīgākais.

Kā ir Jums? Vai rakstījāt Salavecim vēstules ar lūgumu par dāvanām, vai baidījāties no žagariem un Rūķiem, kuri visu novēro? Vai izjutāt gandarījumu par saņemto spīdīgi čaukstošā papīrā ietīto dāvanu? Noteikti, ka jā!

Ak, eglīte! Tagad iespējams iegādāties dažādus spīguļus un vizuļus, lai krāšņi dekorētu savu Ziemassvētku egli, bet manā bērnībā mēs gatavojām daudzas lietas paši. Visvairāk man patika zīda papīrā veidot bārkstis un ietīt konfektes, bet, kad nebija konfekšu, mamma ietina mazus maizes kvadrātiņus. Jā, bija arī tādi Ziemassvētki, kad nebija konfekšu. Šodien tas skan dīvaini… Noteikti arī šodien laimīgi ir tie, kuri gatavo eglei rotas paši vai kopā ar ģimeni cep piparkūkas. Kopīga darbošanās saliedē, ir iespējams parunāties un izjust ģimenes siltumu un mīlestību. Pamēģini, vēl nekas nav nokavēts! Šodien ir daudz grūtāk saplānot laiku darbam, mācībām, mājas darbiem, ģimenei un brīvajam laikam.

Bet var iemācīties! Vispirms, neteikt, ka nav laika! Tad sarindot galvā vai labāk uz papīra vajadzības pēc dotā brīža svarīguma principa un ”uz priekšu!” īstenot soli pa solītim. Galvenais zināt, ka VISS IZDOSIES!

Ziemassvētku priekšvakarā visiem, visiem gribu novēlēt gan atcerēties bērnību, gan izbaudīt gaidīšanas prieku, gan gatavot dāvanas un dāvināt, visiem dāvināt savu laiku, mīlestību, smaidu un apskāvienus.

Seni, bet ļoti īsti Raiņa vārdi: ”…dodot gūtais neatņemams..” Ar mīlestību.

Nr.2 2015. GADA OKTOBRIS/NOVEMBRIS

RUDĪTE SILA 12.L “KAMĒR IR LAIKS”redaktore

RUDĪTE SILA 12.L
“KAMĒR IR LAIKS” redaktore

Rudens neapšaubāmi ir klāt. Šogad ir ražīgs rudens, sniedzot daudz rudens veltes, kas pārpilnas vitamīnu. Sulīgi āboli, rudens avenes, koši ķirbji, rieksti un daudz kas cits, kas jāsteidz nobaudīt. Daba iekrāsojusies dzeltenos toņos, kur šur tur kļava paspilgtina ar sarkanīgiem lapu krāsojumiem. Vakari kļuvuši tumšāki un drūmāki.

Rudens nogurums piemeklē mūs visus. Ko reizēm ar stipru kafiju vai cita veida dopingu mums neizdodas  uzveikt. Šī sajūta rodas, kad organisms saņem mazāk saules gaismu un līdz ar to organisms, pastiprināti sāk izdalīt miega hormonu. Lai spēcinātu organismu un tas spētu cīnīties ar  vīrusiem ieteiktu lietot vitamīnus un piedomāt pie uztura. Kas ne tikai palīdzēs uzlabot vispārējo veselību, koncentrēšanās spējas, atmiņu, bet arī būs enerģijas lādiņš rudens nogurumam. Un protams, pozitīva domāšana! Novēlu mums visiem krāsainu un spēkpilnu rudeni. Uz tikšanos skolas gaiteņos!

Alla

ALLA MATVEJEVA
Liepājas vakara /maiņu/ vidusskolas direktore

VAI JŪS MĪLAT RUDENI?

Daudzi uzreiz teiks, ka “Nē!” , jo rudens ir lietains, vējains, auksts…nu kāds vēl? Depresīvs un vēl daudz negatīvu vārdu varētu veltīt rudenim, ja šodien nespīdētu saule, ja koku tērpi nebūtu ieguvuši visdažādāko krāsu toņus, ja pēkšņi debesis nebūtu tik koši zilas, bet jūra tik spēcīgi varena. Nu kā jau Liepājā!

Vai Jums izdevās šoruden izbaudīt šo skaistumu? Dzīvē jau tā mēdz būt, ka katrai lietai ir divas puses. Glāze arī ir līdz pusei pilna vai pustukša atkarībā no cilvēka  uztveres, attieksmes pret notiekošo un prasmi saskatīt katrā sliktumā savu labumu.

Vai Jums patīk tas, ko Jūs darāt? Domāju, ka lielākā daļa teiks, ka “ Jā!, jo strādāt vai mācīties vakarskolā ir Jūsu katra brīva izvēle. Skolotāji, kas strādā vakarskolā, ir gatavi darbam ar ļoti dažāda vecuma jauniešiem un pieaugušajiem. Audzēkņi, kuri pieteikušies mācībām Liepājas vakara/maiņu/ vidusskolā, arī ir sapratuši, ka te būs jāmācās.

Svarīgākais ir būt apmierinātam ar savu izvēli, cienīt to un darīt visu, lai jebkurš darbs nestu rezultātus.

Es domāju gan par skolotāju, kurš bagātina jebkuru audzēkni ar zināšanām, gan par mūsu audzēkni, kurš dažreiz tomēr nav gatavs dzert no zināšanu krūzes. Kā palīdzēt tiem, kuri izvēlējušies vakarskolu, bet dažādu iemeslu dēļ nespēj īstenot iecerēto? Skola piedāvā dažādas iespējas: mācības no rīta, vakarā, klātienē, neklātienē, tālmācībā un individuāli. Lūdzu, saņem! Vai spēsi ieraudzīt to pozitīvo, tāpat kā rudens īso skaistumu ir atkarīgs tikai no tevis paša.

Nr.1 2015. GADA SEPTEMBRIS

ruditeAr rudens ierasto lietu, pirmo koku lapu krāsošanos, ziedu pušķiem, pozitīvo satraukumu un protams, jaunām apņemšanām iesācies 2015./2016. mācību gads, kas mums ikvienam prasa zināmu atbildību, sasniegt izvirzītos mērķus. Nepieciešama iedvesma vai pamudinājums izglītoties, degsme neapstāties pie iesāktā, pacietība un prieks ik dienu! Manuprāt, ikvienam, kas uzsāk skolas gaitas, ir visas šīs lietas. Un šis mācību gads būs panākumiem pilns. Galvenais neaizmirst ik dienas darbā, ka Jums ir iespēja attīstīties un pilnveidoties. Izmantojiet to! Novēlu Jums labas sekmes, radošu garu, izturību un enerģiju jaunajā mācību gadā!

 

2014./2015.m.g.

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Maijs 2014./2015. m. g)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Aprīlis 2014./2015.m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…”(Februāris 2014./2015. m. g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Novembris/decembris 2014./2015.m.g)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Septembris/oktobris  2014./2015.m.g)

2013./2014.m.g.

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Aprīlis 2013./2014.m.g)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Februāris 2013./2014.m.g)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Decembris 2013./2014.m.g)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Septembris/oktobris 2013./2014.m.g. Nr.1)

2012./2013.m.g.

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Maijs 2012./2013. m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Marts / aprīlis 2012./2013. m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Janvāris / februāris 2012./2013.m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Novembris / decembris 2012./2013.m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Septembris / oktobris 2012./2013.m.g.)

2011./2012.m.g.

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (marts / aprīlis 2011./2012.m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (janvāris/februāris 2011./2012.m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Decembris 2011./2012.m.g.)

Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas avīze “Kamēr Ir Laiks…” (Septembris /oktobris 2011./2012.m.g.)


 

 

 

 

 

Comments are closed.